Add

Add

poniedziałek, 14 stycznia 2013

Domek na drzewie

Od dawien dawna marzeniem amerykańskich dzieci jest mieć swój domek na drzewie. Taką swoją małą prywatną posiadłość, do której dorośli nie mogli by zaglądać a nawet by się tam nie zmieścili.
Niestety wielu ludziom marzenia z dzieciństwa się nie spełniły wobec czego są i tacy, którzy realizują je już w życiu dorosłym.
I tak oto przegladając zdjęcia z jednej z wycieczek natknęłam się na te, które zrobiłam podczas przeprawy promem przez rzekę Connectiuct. 
Co widać na zdjęciach? Domek na drzewie, czy też drzewo prawie w domku? 
Przyznać trzeba, ze to bardzo sprytne i nie naruszajęce ekosystemu rozwiązanie.

A Wy wybudowali byście sobie dom z takim pięknym drzewem na tarasie?

6 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcie, chociaż coś mi się wydaje, że właściciele muszą ciągle zmiatać liście, ale za to widok bezcenny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie z niecierpliwością czekają na wiatr ;-)

   Usuń
 2. Zdjęcie bardzo ciekawe :)
  Bałabym się, że pewnej wietrznej nocy przygniecie mnie dach zawalony gałęzią... ale to czarny scenariusz - u nas w górach wycina się wszelkie drzewa, które mogłyby dosięgnąć domu podczas śnieżycy/wichury, niestety.

  A domek na drzewie to nie tylko marzenie amerykańskich dzieci - owszem, w prawie każdym amerykańskim familijnym filmie jest obowiązkowy :) U nas też się da takowy spotkać :)

  Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację Tala, wystarczy w wyszukiwarke wpisać "domek na drzewie" a znajdziesz setki polskich firm budujących takie domki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba jednak nie, a przyczyn mogłoby być wiele. Jakiś zwierzak łażący po drzewach mógłby przypełznąć , albo jakieś ptaszyska wielkie!... Nie ni, to nie dla mnie! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fauna i flora w zasięgu ręki ;-)

  OdpowiedzUsuń

Uwielbiam cały świat za dobre słowo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...