Add

Add

czwartek, 27 sierpnia 2015

Moje "fraktale"

Jak na razie ciągle czuję niedosyt jeśli chodzi o malowanie. Ostatnio, być może to pogoda spowodowała mam "zajawkę" na kolor niebieski. Zakochałam się w błękicie. 
Obraz jaki powstał można by było nazwać "Sen nocy letniej" pod warunkiem, że śnimy o rzeczach przyjemnych. Zamykając oczy widzimy różne kolory. Niebieski i "mrugające" gwiazdki, tudzież wyłaniające się białe kwiaty.

Farby akrylowe,  malowane na płótnie.
Wymiary 30 x 40 inch ( 76,2 x 101,6 cm) 

So far, I still feel unsatisfied when it comes to painting. More recently, maybe the weather has caused have "teaser" on blue. I fell in love blue.
The picture, which was formed might be called "Midsummer Night's Dream" provided that we dream about things pleasant. Closing his eyes, we see different colors. Blue and "twinkling" stars, indeed emerging white flowers.
Acrylic paint, painted on canvas.

Dimensions 30 x 40 inch (76.2 x 101.6 cm)

Dla nie wtajemniczonych pragnę się wytłumaczyć z mojego pseudonimu "VanGugi". Otóż w dzieciństwie moja mama wołała na mnie Gugi zdrabniając moje imię Agnieszka. Gdy zaczełam zajmować się sztuką, mój mąż przezwał mnie Van Gugi. Spodobała mi się ta nazwa i tak już zostało. 
Było to na długo przed Lady Gaga i długo po Vincentym Van Goghu ;) :D  
Z obydwoma nie mam nic wspólnego ;) 
Promyki ślę :)

For the uninitiated, I would like to explain my nickname "Van Gugi". Well, as a child my mother cried for me Gugi zdrabniając my name is Agnes. When I started to deal with art, my husband dubbed Van Gugi me. I liked the name and it stuck.
This was long before Lady Gaga and long after Vincent Van Gogh ;): D
With the two have nothing to do;)

Rays I send :)

2 komentarze:

 1. O rany, cudowny obraz namalowałaś :).

  Że też te wszystkie "ciapki" do siebie pasują :).

  To jesteś moją imienniczką ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeeej, jak ja sie ciesze :D Juz sie martwilam, ze ten obraz "przejdzie bez echa" ;) :)

   Usuń

Uwielbiam cały świat za dobre słowo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...